Gazeta

www.funtruh.net

small logo

СКІЛЬКИ ЩЕ КАБЕЛЬ БУДЕ ОЦИФРОВУВАТИСЬ?

Національною радою дозволено ЗАТ “Воля-кабель” здійснити до 01.02.2009 р. поступовий перехід з аналогового способу розповсюдження програм на цифровий. Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення не може зупинити технічний прогрес, зокрема процес відмови від використання аналогової технології та переходу на цифровий стандарт, але вживає всіх можливих заходів у межах своїх повноважень, щоб зробити цей процес безболісним та забезпечити максимальну допомогу абонентам. Відповідно до рішення Національної ради №432 про результати перевірки ЗАТ “Воля-кабель”, Національна рада вирішила:
1. Встановити факт невиконання ЗАТ “Воля-кабель” м. Київ, п. 1 рішення Національної ради №343 від 20.02.2008 р. “Про висновки комісії Національної ради щодо переходу на цифрове мовлення ЗАТ “Воля-кабель”, щодо відновлення трансляції програм універсальної програмної послуги для всіх абонентів Деснянського району м. Києва .
2. Визнати порушенням ЗАТ “Воля-кабель” ч.2 ст. 17 Закону України “Про Національну раду з питань телебачення і радіомовлення”.
3. Звернутися до суду про анулювання ліцензії провайдера програмної послуги ЗАТ “Воля-кабель”, у порядку встановленому п. в) частини п’ятої ст. 37 закону України “Про Національну раду”.
4. Причинами які зумовили Національну раду відкликати позовну заяву до суду про анулювання ліцензії ЗАТ “Воля-кабель”, стали численні письмові та телефонні звернення абонентів до Національної ради з проханням переглянути ухвалене рішення, оскільки анулювання ліцензії ЗАТ “Воля - кабель” може позбавити їх, як законних абонентів, можливості користування послугами кабельного телебачення.
5. 19 квітня 2008 р. Національна рада прийняла рішення №566, у якому зобов’язала ЗАТ “Воля-кабель” вжити різнобічних (інформаційних, адміністративних, організаційно-господарських, технологічних) заходів, аби виправити ситуацію і привести свою діяльність до вимог законодавства.
Також, Національна рада, відповідно до своїх повноважень, здійснює постійний моніторинг процесу надання програмної послуги у цифровому стандарті та залишає за собою право повторного звернення до суду у разі порушення ЗАТ “Воля-кабель” вимог вищезазначеного рішення.

Разом з тим ЗАТ “Воля-кабель” просто змушує своїх абонентів купувати пристрій - перетворювач у цифровий сигнал за 300грн., що є по суті нав`язуванням товару, у використовуванні якого не зацікавлені споживачі які дивляться лише 18 телеканалів, крім того це додаткове навантаження на електромережу та потребує вільну розетку. Даний пристрій працює з карткою, яку з успіхом витаскують дітлахи і тоді телебачення закінчується. Антимонопольний комітет України при розгляді справи обмежився лише рекомендацією, щодо відстрочення кінцевого терміну переходу на розповсюдження телепрограм у цифровий спосіб не менше ніж на один місяць. У цьому випадку законодавцю необхідно ввести примусовий продаж товариств (зміну власників), які є порушниками - монополістами аби забезпечити інтереси простих громадян - споживачів.


Знижка 50% для підозрюваних Україна може отримати 50 % знижку на російський газ у 2010 році, якщо вишле з України посла Великої Британії і тим самим підтримає Росію у шпигунській війні. Більше ...

VAB БАНК НЕМАЄ ЛІЦЕНЗІЇДля того щоб підкреслити свою стабільність упродовж років, банки нахабно додають собі віку. Більше ...

ТУР ЧЕРЕЗ ДУПУЯк його місцями не змінюй а все одно ТЕС - арабською дупа! Більше ...

OTP БАНКА ЗЕЛЕНОГО ГОРОШКУ Більше ...

Завод Артема ПОПАЛ под застройку
На прошлой неделе столичный градостроительный совет утвердил проект уже строящегося офисного комплекса на территории завода им. Артема. Більше ...

ПОТРАПИЛИ У ДОРОЖНІЙ ЗАТОР НА МЕЛЬНИКОВА? Хто винен? Більше ...

Скільки коштувала бюджету України аварія під Одесою. с. Калаглія було розбито автомобіль BMW740Li на якому їхав бізнесмен для укладання угоди про інвестиції у сумі 760 млн. грн. Більше...

3/4 за НАТО Про необхідність введення конституційної більшості на референдумі йшлося вже давно. Більше ...

Анекдот Об`єднались США з Єгиптом. Більше ...

LONDON STOCK EXCHANGE Продається 9% акцій заводу у центрі Києва. Більше ...

Про Нас | Контакти | ©2009 Нова газета